Sponsorlu Bağlantılar

Lilyum isminin anlamı ne imiş öğreneceksiniz ancak çok daha fazlasını da size vadediyoruz. Lilyum isminin analizi ve özelliklerini, isim numerolojisini, isim kader sayısını da öğreneceksiniz. Ayrıca isim ebced değerini, isim akrostiş şiirini, ismin dine uygunluğu gibi faydalı bilgiler de burada… Hadi başlayalım…

Lilyum İsmi Hakkında Bilgiler

Lilyum isminin kökeni, cinsiyeti, kullanım oranı, kişi sayısı gibi faydalı bilgileri sıraladık.

  • Lilyum isminin kökeni: Latince
  • Lilyum isminin cinsiyeti: Kız
  • Lilyum isminin rengi: Pembe
  • Türkiye’deki Lilyum sayısı: Bilinmiyor
  • Türkiye’de kullanım oranı: Bilinmiyor
  • Lilyum ismindeki harf sayısı: 6 harfli
  • Lilyum Kuran’da geçiyor mu: Hayır

Lilyum İsminin Anlamı Nedir?

Lilyum isminin anlamı ne diye yerli ve yabancı kaynaklarda araştırma yaptık. Yaptığımız detaylı araştırmaya göre Lilyum isminin anlamı aşağıdaki gibidir.

1. Zambakgillerden, 90-100 santimetre yüksekliğinde, güzel ve iri çiçekli, çok yıllık bir süs bitkisi, top zambak, zambak.
Lilyum ismine uygun isimler: Lila, Leylak, Lalin

Lilyum isminin Kur’an’daki anlamı: Lilyum ismi Kuran’ı Kerim’de geçmemektedir.

kız isimleri, isim, isminin anlamı, isim anlamı, isminin anlamı ne, isim analizi, bebek isimleri,

Lilyum İsminin Analizi

Lilyum adının özelliklerini öğrenmek için Lilyum isminin analizini yaptık. Lilyum isminde yer alan her harfin farklı bir karakteristik özelliği temsil ettiğini söyleyelim. Her bir harfe karşılık gelen özellik sizin karakterinizi belirliyor. Buna göre Lilyum isimli kişilerin karakter özellikleri şöyledir;

L : Sanatsal yeteneğe sahip
İ : Kırılgan
L : Sanatsal yeteneğe sahip
Y : Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşayan
U : Durgun, çok ağır hareket eden
M : Ticarete yatkın

İsim Özelliklerinin Yorumu

Sanata düşkün olmasının yanı sıra sanatsal yeteneklere de sahiptir. Çabuk kırılan bir yapıya sahip olduğu için hassas davranılması gerekir. Geçmişe takılıp kalır ve geçmiş üzüntülerinden kolay kolay kurtulamaz. Ağır başlı ve aceleci olmayan bir yapısı vardır. Kafası ticarete çok iyi çalışır ve ticareti sever.

Not: Kendiniz İsim Analizini Yapın!

Lilyum İsminin Numerolojisi

Lilyum isminin numerolojik değerini tespit etmek için her harfin alfabede kaçıncı rakam olduğuna bakıyoruz. Bu rakamların toplamı ise sizin isminizin numerolojik değerini ortaya çıkarıyor.

L = 15
İ = 12
L = 15
Y = 28
U = 25
M = 16

+…………… 111 ⇒ Lilyum isminin numerolojik değeri

Lilyum ismi ile aynı numerolojik değere sahip olan isimler, aynı karakteristik özellikleri gösterir.

Lilyum İsminin Kader Sayısı ve Uyumu

123456789
ABC-ÇDEFG-ĞHI-İ
JKLMNO-ÖPQR
S-ŞTU-ÜVWXYZ

Lilyum isimin kader sayısını hesapladık. Ancak Lilyum isimli kişiler soyisimleri ile birlikte hesap yapmaları gerekir. İsminiz ve soyisminizde yer alan harflerin rakamsal karşılığını tablodan bulup topluyorsunuz. Çıkan sonucu tek rakama düşürene kadar kendi arasında toplayın. Sadece 11 ve 22 sayıları özel rakamlardır ve toplanmaz.

Biz şimdi örnek olarak sadece Lilyum isminin kader sayısını hesaplıyoruz. Ancak siz isminiz ile beraber soyisminizi de hesaplamayı unutmayın.

3+9+3+7+3+4 = 29 = 2+9 = 11 (Değişmez Sayı)

Lilyum isminin kader sayısı: 11

11 ⇒ Sezgi gücü gelişmiştir. Ülkücü özellikleri ön plandadır. Keşif yeteneği gelişmiş ve oldukça duyarlıdır. Aynı zamanda fanatiktir. Hayal eder ve öngörüleri oldukça iyidir. Sanatsal özellikleri de öne çıkar. Gergin olmamalı ve aşırı duyarlı olmamaya gayret etmelidir.

DİKKAT: Lilyum isimli kişiler soyisimleri ile birlikte kader sayılarını hesaplamalılar.

Ayrıca bkz: İsim Kader Sayısı Bulma

Lilyum isimini taşıyanlar eşi yada sevgilisi ile isimlerinin uyumunu öğrenebilirler. Kader Sayınızı bulduktan sonra aşağıdaki isim uyumu analizi sayfasından isim uyumunu öğrenebilirler.

Ayrıca bkz: İsim Uyum Analizi

Lilyum İle İlgili Akrostiş Şiirler

Lilyum ismi ile ilgili akrostiş şiir yazdık. Eğer sizde akrostiş şiir yazmak isterseniz yorum yaparak bize ulaştırın ve yazıya ekleyelim.

Lisanım sensin sevdiğim
İsmin dilimde ezbersin
Leyla dedim senin için
Yollara düştüm sevdiğim
Uzakları yakın etmişim
Mutluluk ümit ettiğim

Admin: GG

Akrostiş Şiir: Her dizenin ilk harfi yukarıdan aşağıya doğru okunduğunda ortaya bir isim çıkacak biçimde yazılmış şiirdir.

Lilyum İsmi Konulabilir Mi?

Lilyum ismi sakıncalı mı yada yeni doğan çocuklara verilir mi verilmez mi diye merak edebilirsiniz. Lilyum ismini inceledik ve hem anlamı hem de analizi bakımından sakıncalı isim olup olmadığına göz attık. Buna göre Lilyum ismini vermenin hiçbir sakıncası olmadığını gördük.

Türkiye’nin En Popüler İsimleri

Lilyum ismi caiz mi?

Lilyum ismi dini açıdan caiz mi, Lilyum ismi İslami açıdan sakıncası var mı diye bakalım. Yaptığımız incelemeye göre Lilyum ismi hiçbir sakınca içermemektedir.

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.a) isim koymak hakkında şu hadisleri buyurmuştur:

“Çocuklarınıza ilk hediye ve armağanınız ona güzel ad koymanızdır.”
“Çocuğun babasının üzerindeki hakkı, ona güzel bir isim koymasıdır…”

Kuran’da Geçen İsimler – Dini İsimler

Lilyum İsminin Ebced Değeri

Ebced Değeri Nedir: Arap alfabesindeki her bir harfin temsil ettiği bir rakam vardır. Bir ismin ebced değeri ise isimlerin Arapça yazılması ile hesaplanır. Bu sayede her bir isimdeki harflerin rakamsal toplamı hesaplanır. Elde edilen bu sayısal değer ise ebced değeridir. Bu ebced değeri yorumlanarak gizli bilgiler ve şifreler ortaya çıkarılır.

Lilyum isminin Arapça yazılışı: لىلىوم

Harflerمويليل
Ebced Değeri40610301030

Lilyum isminin Ebced değeri: 126
Lilyum isminin Esmâ’sı: el-Latif
Lilyum isminin gezegeni: Zühre
Lilyum isminin günü: Cuma

Lilyum isminin ebced değeri veya her harfe karşılık gelen rakamlar, sizinle ilgili şifreler içeriyor olabilir. Gelecekte meydana gelecek olayları açıklayabilir. Ayrıca yaşadığınız önemli olayları gizemini aralıyor olabilir. Ebced değeri bütün gizemlerin anahtarı olabilir.

Lilyum İsimli Ünlüler

Lilyum isimli ünlülere yaptığımız araştırmalar neticesinde rastlayamadık.

Lilyum isimli ünlüler olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bize bildirin. Biz de Lilyum isimli ünlüleri sitemize ekleyelim.

Sponsorlu Bağlantılar