Sponsorlu Bağlantılar

Logan isminin anlamı ne imiş öğreneceksiniz ancak çok daha fazlasını da size vadediyoruz. Logan isminin analizi ve özelliklerini, isim numerolojisini, isim kader sayısını da öğreneceksiniz. Ayrıca isim ebced değerini, isim akrostiş şiirini, ismin dine uygunluğu gibi faydalı bilgiler de burada… Hadi başlayalım…

Logan İsmi Hakkında Bilgiler

Logan isminin kökeni, cinsiyeti, kullanım oranı, kişi sayısı gibi faydalı bilgileri sıraladık.

  • Logan isminin kökeni: İskoç / İngilizce
  • Logan isminin cinsiyeti: Üniseks (Kız/Erkek)
  • Logan isminin rengi: Pembe / Mavi
  • ABD’deki Logan sayısı: 30.000
  • ABD’de kaçıncı isim: 1108
  • Logan ismindeki harf sayısı: 5 harfli
  • Logan Kuran’da geçiyor mu: Hayır

Logan İsminin Anlamı Nedir?

Logan isminin anlamı ne diye yerli ve yabancı kaynaklarda araştırma yaptık. Yaptığımız detaylı araştırmaya göre Logan isminin anlamı aşağıdaki gibidir.

1. Küçük oyuk, küçük çukur.
Logan ismine uygun isimler: Tolgan, Ethan, Bolgan

Logan isminin Kur’an’daki anlamı: Logan ismi Kuran’ı Kerim’de geçmemektedir.

erkek isimleri, isim, isminin anlamı, isim anlamı, isminin anlamı ne, isim analizi, bebek isimleri,

Logan İsminin Analizi

Logan adının özelliklerini öğrenmek için Logan isminin analizini yaptık. Logan isminde yer alan her harfin farklı bir karakteristik özelliği temsil ettiğini söyleyelim. Her bir harfe karşılık gelen özellik sizin karakterinizi belirliyor. Buna göre Logan isimli kişilerin karakter özellikleri şöyledir;

L: Sanatsal yeteneğe sahip
O: Gizliliği sever
G: İnatçı kişilik, gerginlik
A: Atılgan-enerjik
N: Sağduyulu

İsim Özelliklerinin Yorumu

Sanata düşkün olmasının yanı sıra sanatsal yeteneklere de sahiptir. Sırlar, gizemler kendisinde toplanır. Verilecek bir sırrınız varsa hiç düşünmeyin. Gergin bir yapıya sahiptir. İnatçı kişiliği de sahip olması ona negatif özellik kazandırır. Çok girişken yapıya sahiptir ve etrafa enerji saçar. Sağduyulu bir insandır. Olaylar karşısında soğukkanlı kalır ve pozitif bakar.

Not: Kendiniz İsim Analizini Yapın!

Logan İsminin Numerolojisi

Logan isminin numerolojik değerini tespit etmek için her harfin alfabede kaçıncı rakam olduğuna bakıyoruz. Bu rakamların toplamı ise sizin isminizin numerolojik değerini ortaya çıkarıyor.

L: 15
O: 18
G: 8
A: 1
N: 17

+…………… 59 ⇒ Logan isminin numerolojik değeri

Logan ismi ile aynı numerolojik değere sahip olan isimler, aynı karakteristik özellikleri gösterir.

Logan İsminin Kader Sayısı ve Uyumu

123456789
ABC-ÇDEFG-ĞHI-İ
JKLMNO-ÖPQR
S-ŞTU-ÜVWXYZ

Logan isimin kader sayısını hesapladık. Ancak Logan isimli kişiler soyisimleri ile birlikte hesap yapmaları gerekir. İsminiz ve soyisminizde yer alan harflerin rakamsal karşılığını tablodan bulup topluyorsunuz. Çıkan sonucu tek rakama düşürene kadar kendi arasında toplayın. Sadece 11 ve 22 sayıları özel rakamlardır ve toplanmaz.

Biz şimdi örnek olarak sadece Logan isminin kader sayısını hesaplıyoruz. Ancak siz isminiz ile beraber soyisminizi de hesaplamayı unutmayın.

3+6+7+1+5 = 22 (Değişmez Sayı)

Logan isminin kader sayısı: 22

22 ⇒ İdealist bir kişiliğe sahiptir. Parayı kendine çeken ve maddi alanlarda başarılı olur. Zenginliği çabuk elde eder. Ayrıca saldırgandır. Pratik düşünür ve amacına sadık kalır. Evrensel bir düşünce sistemine sahiptir. Geleceğe çok fazla düşkün olmamalı ve dünyaya erken gelmiş olma duygusundan kurtulmalıdır. 

DİKKAT: Logan isimli kişiler soyisimleri ile birlikte kader sayılarını hesaplamalılar.

Ayrıca bkz: İsim Kader Sayısı Bulma

Logan isimini taşıyanlar eşi yada sevgilisi ile isimlerinin uyumunu öğrenebilirler. Kader Sayınızı bulduktan sonra aşağıdaki isim uyumu analizi sayfasından isim uyumunu öğrenebilirler.

Ayrıca bkz: İsim Uyum Analizi

Logan İle İlgili Akrostiş Şiirler

Logan ismi ile ilgili akrostiş şiir yazdık. Eğer sizde akrostiş şiir yazmak isterseniz yorum yaparak bize ulaştırın ve yazıya ekleyelim.

Lisanım sen oldun
Od oldum yanıyorum
Görmez oldu gözlerim
Aşk benden gitmesin
Neylerim sensiz sevdiğim…

Admin: GG

Akrostiş Şiir: Her dizenin ilk harfi yukarıdan aşağıya doğru okunduğunda ortaya bir isim çıkacak biçimde yazılmış şiirdir.

Logan İsmi Konulabilir Mi?

Logan ismi sakıncalı mı yada yeni doğan çocuklara verilir mi verilmez mi diye merak edebilirsiniz. Logan ismini inceledik ve hem anlamı hem de analizi bakımından sakıncalı isim olup olmadığına göz attık. Buna göre Logan ismini vermenin hiçbir sakıncası olmadığını gördük.

Türkiye’nin En Popüler İsimleri

Logan ismi caiz mi?

Logan ismi dini açıdan caiz mi, Logan ismi İslami açıdan sakıncası var mı diye bakalım. Yaptığımız incelemeye göre Logan ismi hiçbir sakınca içermemektedir.

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.a) isim koymak hakkında şu hadisleri buyurmuştur:

“Çocuklarınıza ilk hediye ve armağanınız ona güzel ad koymanızdır.”
“Çocuğun babasının üzerindeki hakkı, ona güzel bir isim koymasıdır…”

Kuran’da Geçen İsimler – Dini İsimler

Logan İsminin Ebced Değeri

Ebced Değeri Nedir: Arap alfabesindeki her bir harfin temsil ettiği bir rakam vardır. Bir ismin ebced değeri ise isimlerin Arapça yazılması ile hesaplanır. Bu sayede her bir isimdeki harflerin rakamsal toplamı hesaplanır. Elde edilen bu sayısal değer ise ebced değeridir. Bu ebced değeri yorumlanarak gizli bilgiler ve şifreler ortaya çıkarılır.

Logan isminin Arapça yazılışı: لوقن

Harflerنقول
Ebced Değeri50100630

Logan isminin Ebced değeri: 186
Logan isminin Esmâ’sı: el-Mukaddim
Logan isminin gezegeni: Zühal
Logan isminin günü: Cumartesi

Logan isminin ebced değeri veya her harfe karşılık gelen rakamlar, sizinle ilgili şifreler içeriyor olabilir. Gelecekte meydana gelecek olayları açıklayabilir. Ayrıca yaşadığınız önemli olayları gizemini aralıyor olabilir. Ebced değeri bütün gizemlerin anahtarı olabilir.

Logan İsimli Ünlüler

Logan isimli ünlülere yaptığımız araştırmalar neticesinde rastlayamadık.

Logan isimli ünlüler olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bize bildirin. Biz de Logan isimli ünlüleri sitemize ekleyelim.

Sponsorlu Bağlantılar